Børnehold
Børnehold
Børnehold
Børnehold

Børnehold

Børnehold

Kontaktinfo: Facebook: TMT Ungdom


U4+U5 Trænere (årgang 16+17) – Charlotte og Lars Reinholdt

Kontaktinfo: 2442 8166  [email protected]

Træningstider: Tirsdag 16.00 – 17.30


U6+U7 Trænere (årgang 14+15)

Kontaktinfo:

Træningstider: Onsdag 16.30 – 17.30


U8+U9 Trænere (årgang 12+13) – Jacob Bols, Ivonne Søgaard Bodin, Jeppe Grøhn, Chanelle Bodin

Kontaktinfo: Jacob: 6168 7934 [email protected]  / Ivonne: 2037 3298 [email protected]

Træningstider: Onsdag 16.30 – 18.00


U11 Drenge Trænere (årgang 10+11) – Kristian Hoeg, Troels Tønder, Anne Mette Hammsen

Kontaktinfo: Kristian: 4021 4642 [email protected] / Troels: 2291 6859 [email protected] / Anne Mette: 2056 2216 [email protected]

Træningstider: Mandag 16.30 – 18.00 / Onsdag 17.30 – 19.30


U11 Pige Trænere (årgang 10+11) – Ole Dalsgaard, Signe Lønne, Johannes Dalsgaard

Kontaktinfo: Ole: 2121 1092 [email protected] / Signe: 2825 3944 [email protected]

Træningstider: Onsdag 17.30 – 19.00 / Fredag ?


U13 Drenge Trænere (årgang 08+09) Morten Mose, Jan Møller, Jesper Redlefsen

Kontaktinfo: Morten: 2490 1626 [email protected] / Jan: 2138 9962 [email protected] / Jesper: 2011 5958 [email protected]

Træningstider: Mandag 18.30 – 20.00 / Onsdag 18.00 – 19.30


U13 Pige Trænere (årgang 08+09) Zascha Olsen, Christian Barsøe, Henrik Thomsen

Kontaktinfo: Zascha: 3123 5794 [email protected] / Christian: 4090 3500 [email protected] / Henrik: 5122 6822 [email protected]

Træningstider: Tirsdag 19.30 – 21.00 / Torsdag 18.30 – 20.00


U15 Drenge Trænere (årgang 06+07) Bent Clausen og Marianne Egebjerg Jensen

Kontaktinfo: Bent: 2144 0666 [email protected] / Marianne: 2298 4865 [email protected]

Træningstider: Tirsdag 18.00 – 19.30 / Torsdag 16.30 – 18.00


U15 Pige Trænere (årgang 06+07) Finn Runge, Dorte Lundgaard, Mie Højer

Kontaktinfo: Finn: 2898 7184 [email protected] / Dorte: [email protected] / Mie: 4062 1028 [email protected]

Træningstider: Tirsdag 19.30 – 21.00 / Torsdag 18.30 – 20.00


Bestyrelsen – TMT Ungdom:

Ketil Lassen – Formand: 2281 3443 [email protected]

Jan Møller: Jan: 2138 9962 [email protected]

Ivonne Søgaard Bodin – Kasserer:  2037 3298 [email protected]

Lone Madsen – Sekretær: 5330 8868 [email protected]

Bent Clausen – Medlem: 2144 0666 [email protected]

Ole Dalsgaard – Medlem: 2121 1092 [email protected]

Marianne Roued: 2554 0166 [email protected]

Solvejg Dixen – Materiale ansvarlig: 2825 5976 [email protected]